Старосамбірська

районна державна адміністрація

У дитячій клінічній лікарні «ОХМАДИТ» відсвяткували день вітру

Львівщина продовжує традицію святкування Всесвітнього дня вітру та активно долучається  до його  відзначення.

В межах святкування 14 червня управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації організувало відвідування дітей, які перебувають на лікуванні у Комунальному закладі Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ».

Дітям було роздано понад 300 комплектів ілюстраційних матеріалів, розмальовок та макетів вітрячків.

До друку матеріалів долучились інвестори, які працюють в сфері відновлюваної енергетики на території Львівської області: ТОВ «Еко-Оптіма», ТОВ «Атлас Глобал Енерджи» та ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія», яка працює у сфері комплексної термомодернізації та Фонд Східна Європа в межах проекту «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис. дітей та дитячому садку для 190 дітей у місті Кам’янка-Бузька» виконується Фондом Східна Європа та німецькою громадською організацією ChildFundDeutchland за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

 

Взяли участь у даному заході Голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, директор КНП ЛОР "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАДИТ» Мар’яна Возниця, начальник управління енергозбереження Львівської облдержадміністрації Андрій Якубовський.

Метою заходу є підвищення серед дітей розуміння потенціалу та позитивних ефектів, які дає використання відновлюваних джерел енергії.

 

Проект «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис. дітей та дитячому садку для 190 дітей у місті Кам’янка-Бузька» виконується Фондом Східна Європа та німецькою громадською організацією ChildFundDeutchland за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Мета проекту – забезпечити комфортні умови перебування дітей та їх батьків в установах  через реалізацію заходів енергозбереження в будівлях лікарні та клініки Охматдит Львівської області та  садочка №5 «Дзвіночок» у місті Кам’янка-Бузька, а також мотивувати використовувати енергію ощадливо шляхом проведення просвітницько-інформаційних кампаній та відповідного навчання дітей, батьків і персоналу установ.

Щорічно більше ніж 65 000 діток та десятки тисяч їх батьків отримають медичні послуги  в Охматдиті Львова. Наразі будівля потребує енергомодернізації. До дитячого садка «Дзвіночок» у місті Кам’янка-Бузька щоденно батьки приводять до 190 діток. Будівля та котельня також потребують модернізації. Роботи з покращення енергоефективності триватимуть наступні три роки, фінансування робіт буде здійснюватися Фондом в рамках проекту. Також передбачено виділення коштів з обласного бюджету.

Впровадження заходів з енергомодернізації у Львівській обласній клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» було розпочато у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету спільно з Фондом Східна Європа та німецькою громадською організацією ChildFundDeutchland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Протягом першого року реалізації проекту розпочато заміну вікон та здійснено гідроізоляцію та утеплення стін підвалу будівлі.

У 2019 році проведено утеплення горища лікарні, продовжується заміна вікон та заплановане встановлення двох індивідуальних теплових пунктів з погодо залежним регулюванням.