Старосамбірська

районна державна адміністрація

Сьогоднішній ринок праці

Сьогоднішній  ринок праці –  це складна структура, орієнтуватися у якій громадянам доволі складно.

 Пошук роботи вимагає здатності аналізувати та використовувати різноманітні джерела вакансій, а також уміння серед потоку інформації виокремити справді варті уваги пропозиції. Послуги служби зайнятості стануть у нагоді тим, хто шукає роботу, бажає започаткувати власну справу чи здобути затребуваний фах.

Так 07.05.2019 року фахівцями Старосамбірської районної філії Львівського  обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних громадян, які тривалий час перебувають на обліку та тих, які не мають професії,  проведений профінформаційний семінар «Презентація послуг з професійного навчання».

Під час проведення заходу присутнім надали вичерпну інформацію про можливості проходження професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації в навчальних закладах області, про стан місцевого ринку праці та професії, які користуються попитом. Також було продемонстровано презентацію Львівського центру професійно-технічної освіти, який проводить навчання за професіями, актуальними на ринку праці: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, електрогазозварник, касир торговельного залу, тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, оператор котельні, перукар, манікюрник, візажист та інші.

Учасники семінару дізнались яких саме працівників очікує сучасний роботодавець та яким вимогам потрібно відповідати, щоб отримати достойну роботу. Адже, професійне навчання передбачає якісну базову, теоретичну підготовку; наявність додаткових трудових навичок; високу мотивацію, спрямовану на розвиток власного потенціалу та підвищення професійного рівня.