Старосамбірська

районна державна адміністрація

На нараді в голови районної державної адміністрації

Вчора, 13 березня, голова Старосамбірської райдержадміністрації Іван Грись провів нараду, на якій розглядались питання щодо ініціювання змін в організації руху автомобілів на міжнародному пункті пропуску «Смільниця» під час перетину кордону з Польщею та використання лісових ресурсів на території  району.

Спільно з начальником відділу прикордонної служби «Смільниця» Сірим І.Ю. та заступником начальника митного поста - начальником відділу митного оформлення №5 митного поста «Смільниця» Філем В.С. обговорювалась  можливість (у разі виникнення черг на кордоні) перетину українськими водіями кордону з Польщею смугою руху, яка виділена для громадян ЄС.

За результатами обговорення керівникам служб рекомендовано провести відповідні консультації з польською стороною та подати свої пропозиції для ініціювання райдержадміністрацією зазначених змін.

Під час розгляду питання використання лісових ресурсів на території  району, за участю керівників лісогосподарських підприємств, представників силових структур, державної фіскальної служби та засобів масової інформації, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності посилення боротьби з несанкціонованими рубками лісових насаджень та проведенні відповідної профілактично-роз’яснювальної роботи з населенням.

Присутні обговорили питання охорони лісів, впорядкування роботи лісопильних об’єктів, налагодженні контролю за рухом лісопродукції (вивезенні за межі району), зняття з реєстрації суб’єктів господарювання, які припинили свою діяльність у сфері обробки деревини на території району, тощо.

Керівники лісогосподарських підприємств проінформували про вжиті заходи щодо недопущення самовільних рубок та притягнення до відповідальності працівників лісогосподарських підприємств за неналежну охорону лісу.

За підсумками розгляду питання дано відповідні доручення посадовим особам, в тому числі заплановано протягом березня-квітня поточного року провести навчання з працівниками охорони лісу на предмет документування виявлених несанкціонованих рубок та розширену нараду з головами місцевих рад та  керівниками суб’єктів підприємницької діяльності у сфері обробки деревини з питання проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з недопущення розкрадання і незаконного використання та переробки деревини на території району.