Старосамбірська

районна державна адміністрація

У Львівській ОДА спілкувались про розвиток геоінформаційної системи в області

13 березня в приміщенні департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА відбулась презентація «Впровадження та розвиток геоінформаційної системи у Львівській області».

Захід відбувся у  межах практичної підготовки студентів землевпорядного факультету Львівського національного аграрного університету та вищої державної технічно-економічної школи в Ярославі Республіки Польща.

Під час проведення презентації студентам розказали про розвиток геоінформаційної системи у Львівській області, етапи реалізації та ключові досягнення у впровадженні містобудівного кадастру.

Презентовано в онлайн режимі геопортал містобудівного кадастру, його функціонал, ознайомлено основні розділи та шари, які входять в структуру, про наповнення баз даних адміністраторами районного та міського рівнів містобудівною документацією, реєстрації та видачі містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва, будівельних паспортів забудови земельної ділянки, паспортів об’єктів культурної спадщини та інше.