Старосамбірська

районна державна адміністрація

Грантовий проект

ГО Центр "Жіночі перспективи" у співпраці з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу запрошують внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців з числа учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення Львівської області до участі у грантовому проекті «Сприяння відбудові та сталому

розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» з можливістю отримати підтримку на Самозайнятість (до 650 Євро), Мікропідприємництво (до 2150 Євро) на Професійне навчання ( до 400 євро). Підтримка надається у вигляді обладнання чи оплати навчання.

Набір у групи триває до 24 березня 2017 року. Зареєструватися на участь у програмі можна в офісі ГО Центр «Жіночі перспективи»: м.Львів, пр. Червоної Калини 36, Офіс 315 контактні тел : (032) 295 50 60; 067 674 07-70. Контактна особа: Вікторія, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

З детальною інформацією про програму можна ознайомитися у Старосамбірському районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді за адресою: м. Старий Самбір, вул. Дашо, 4, тел. 22-340.

Конституція України