Старосамбірська

районна державна адміністрація

Старосамбірський військкомат запрошує на військову службу за контрактом

Якщо Ви бажаєте зробити військову кар’єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України – найоптимальніший варіант здійснення Вашої мрії!

Старосамбірський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом громадян з числа призовників, військовозобов’язаних запасу та цивільних осіб, яким небайдужа доля свого народу та територіальна цілісність України, придатних до військової служби за станом здоров’я, які мають бажання проходити військову службу за контрактом.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, мають відповідну фізичну підготовку, пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби та не мали судимості, мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту.

         Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують стабільне грошове забезпечення від 7000 грн. до 10000 грн., додаткові виплати в зоні проведення АТО. За громадянами, які уклали контракт зберігається місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві.

         Рішенням сесії Старосамбірської районної ради від 07.07.2017 №277 "Про внесення змін до районного бюджету Старосамбірського району на 2017 рік" затверджено Програму підтримки громадян – жителів Старосамбірського району, які прийняті на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у другому півріччі 2017 року. Дана Програма передбачає виділення одноразової грошової допомоги у розмірі 5000 гривень для тих, хто укладе контракт.

        За додатковою інформацією звертайтесь у Старосамбірський районний військовий комісаріат (вул. Коцюбинського,6; тел.: 23-227, 0687461334).

  

Головний спеціаліст з питань

оборонної та мобілізаційної роботи

 апарату райдержадміністрації                                                           Надія Ляхович

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено