Старосамбірська

районна державна адміністрація

ІНФОРМАЦІЯ про проведення обговорення у Старосамбірському районі змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року №451-р «Про організацію громадського обговорення змін до конституції України щодо децентралізації державної влади»,доручень Віце- прем’єр – міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та  житлово – комунального господарства України Гройсмана В.Б. від 16 травня 2014 року №18339/0/1-14, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 червня 2014 року №253/0/5-14 «Про організацію проведення у Львівській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», розпорядженням голови Старосамбірської районної державної адміністрації від 3 липня 2014 року № 210/01-04 створено Районний організаційний комітет та затверджено його склад, а також розроблено ряд заходів по організації проведення обговорення змін до Конституції України у Старосамбірському районі.

 

           Обговорення змін до Конституції України у кожній адміністративно – територіальній громаді Старосамбірського району проводиться  відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації  графіка .

             Так, з 3 по 12 вересня 2014 року за участі депутатів сільських, селищних, міських рад, членів виконкому місцевих рад, представників громадськості органів місцевого самоврядування  проведено обговорення у Старосамбірській міській, Старосолянській селищній, Тершівській, Стрільбицькій, Білицькій, Волошинівській, Великолінинській, Великосільській, Страшевицькій, Волянській, Торчиновицькій, Скелівській, Верхньолужоцькій, Ясенице -Замківській, Тисовицькій, Стрілківській, Топільницькій та Тур’ївській сільських радах.  

            За результатами проведених обговорень, внесено наступні пропозиції:

            - внести зміни  до ч.1  ст. 76 «зменшивши  конституційний (кількісний)  склад  Верховної Ради України до 350 народних депутатів»;          

 

            - частину 2.1 ст. 116 пропозицій змін до Конституції вилучити, залишивши  у п. 29 ст. 85 чинної редакції Конституції України.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено