Старосамбірська

районна державна адміністрація

Інформація про сервісні центри

Навіщо вони мають бути?

 Хто ми такі

Вже рік як в Україні відкриваються нові сервісні центри МВС, що замінюють МРЕВ - вони красиві, зручні, комфортні. Вони вже є у Києві, у Прилуках, Дніпрі, Черкасах, Сєвєродонецьку, Страконстянтинові, Львові та багатьох інших містах.

У сервісних центрах МВС можна зареєструвати, перереєструвати чи зняти автомобіль з обліку, отримати чи обміняти посвідчення водія, замовити довідку про відсутність судимостей та ще багато інших важливих послуг.

Завдяки реформуванню старих МРЕВ ДАІ та перетворенню їх у нові зручні сервісні центри МВС, вдалося зменшити час надання реєстраційних послуг з декількох днів до двох-трьох годин, а, наприклад, послуга заміни посвідчення водія триває до 30 хвилин. У центрах є електронна черга, яка унеможливлює будь-які корупційні прояви та дозволяє установі бути прозорішою до клієнтів.

Зокрема про прозорість – центри нового зразка це повністю відкриті, світлі та сучасні приміщення, де все побудовано на принципах відкритого офісу з відсутністю будь-яких перегородок, віконець між клієнтом та адміністратором, що зумовлено проєвропейським стилем надання сервісних послуг.

Варто додати, що аналогів таким сервісним центрам немає ніде у Європі (щось схоже є лише у Грузії).

Загалом в Україні функціонують близько 150 сервісних центрів МВС – 20 з них – центри нового зразка. А до кінця року заплановано оновити ще 50 центрів.

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено