Старосамбірська

районна державна адміністрація

Обговорення змін до нормативно-правових актів

Інформація про сервісні центри

Навіщо вони мають бути?

 Хто ми такі

Вже рік як в Україні відкриваються нові сервісні центри МВС, що замінюють МРЕВ - вони красиві, зручні, комфортні. Вони вже є у Києві, у Прилуках, Дніпрі, Черкасах, Сєвєродонецьку, Страконстянтинові, Львові та багатьох інших містах.

Детальніше:Інформація про сервісні центри

Пропозиції змін до Конституції України

Обговорення змін до Конституції України

 

Обговорення змін до Конституції України у кожній адміністративно – територіальній громаді Старосамбірського району проводиться  відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації  графіка .

            Так, з 22 по 30 вересня 2014 року за участі депутатів сільських, селищних, міських рад, членів виконкому місцевих рад, представників громадськості органів місцевого самоврядування  проведено обговорення у Добромильській та  Хирівській міських  радах, Нижанковицькій селищній раді, Великосушицькій, Слохинівській, Мурованській, Тернавській, Солянуватській, Княжпільській, Новоміській, Трушевицькій, Боршевицькій, Грушатицькій, Дроздовицькій, Лютовиській та Міженецькій   сільських радах. 

            За результатами проведених обговорень, внесено наступні пропозиції:

-                    доповнити ст.141  чітко прописавши  кваліфікаційні вимоги  до кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів;

 

-                   внести зміни в ст. 80 – відмінивши   недоторканість  народних депутатів України.     

Про проведення обговорення у Старосамбірському районі змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

 

           Обговорення змін до Конституції України у кожній адміністративно – територіальній громаді Старосамбірського району проводиться  відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації  графіка .

Детальніше:Про проведення обговорення у...

Педагоги району схвалюють зміни до Конституції України

Педагогічні колективи ЗНЗ району, в цілому, позитивно відгукуються про проект закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» .

За підсумками обговорення у відділ освіти надійшло ряд пропозицій, а саме:

- ст. 85 п. 29 – вилучити;

- ст. 118 п. 8. – вилучити, оскільки громада мала б можливість висловити недовіру голові місцевої державної адміністрації;

- ст. 119 п. 1. – не місцеві державні адміністрації на відповідній території, а голови державних представництв на відповідній території здійснюють нагляд за відповідністю актів органів місцевого самоврядування  Конституції та Законів України ;

- ст. 142 – матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, в тому числі, місцеві податки і збори, частина загальнодержавних податків, земля, природні ресурси, що є у власності сільських, селищних, міських громад, а також об’єкти, що є у власності районних і обласних рад.

Обсяг фінансових ресурсів органів місцевого самоврядування відповідає повноваженням, передбаченим Конституцією та законами.  

 

ІНФОРМАЦІЯ про проведення обговорення у Старосамбірському районі змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2014 року №451-р «Про організацію громадського обговорення змін до конституції України щодо децентралізації державної влади»,доручень Віце- прем’єр – міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та  житлово – комунального господарства України Гройсмана В.Б. від 16 травня 2014 року №18339/0/1-14, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 23 червня 2014 року №253/0/5-14 «Про організацію проведення у Львівській області обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», розпорядженням голови Старосамбірської районної державної адміністрації від 3 липня 2014 року № 210/01-04 створено Районний організаційний комітет та затверджено його склад, а також розроблено ряд заходів по організації проведення обговорення змін до Конституції України у Старосамбірському районі.

Детальніше:ІНФОРМАЦІЯ  про проведення...

Щодо пропозиції про внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України.

 На  виконання  доручення  голови  Львівської  обласної  державної  адміністрації  від  16.07.2014  № 591-р  «Про  затвердження  Плану  заходів  щодо  реалізації  Концепції  реформування  місцевого  самоврядування  та  територіальної  організації  влад  в  Україні»,  надаємо пропозиції  щодо  внесення  змін  до  Бюджетного  та  Податкового  кодексів  України.

Детальніше:Щодо  пропозиції  про...

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено