Старосамбірська

районна державна адміністрація

«Вже у березні ми почнемо активну фазу фінансування програм і їх реалізації»,- Іван Собко

Сьогодні, 4 лютого, відбулось засідання постійної комісії  з питань бюджету та соціально-економічного розвитку в межах якої розглянули проекти обласних цільових програм на 2021-2025 роки.

Так, головні розпорядники коштів – структурні підрозділи Львівської ОДА доповіли по цільових програмах. Усі програми опрацьовані та погоджені профільними комісіями.

Загалом комісія опрацювала та скерувала на розгляд Львівської обласної ради 16 проєктів програм. Решту – розглянуть під час наступного засідання.

«Затвердження відповідних програм дасть можливість головним розпорядникам коштів приступати до формування переліків об’єктів капітального будівництва в розрізі обласних програм, бюджету розвитку, екофонду і доріг. І таким чином вже у березні ми почнемо активну фазу фінансування програм і їх реалізації»,-  зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Та додав, що суми по деяких програмах, які сьогодні погодила бюджетна комісія, не є остаточними.

«Ми їх будемо доопрацьовувати та врегульовувати вже на наступних засіданнях бюджетної комісії, щоб збалансувати видатки по всіх програмах. Спільно з депутатським корпусом ми приймемо всі необхідні рішення, на які чекають громади області і територіальні громади зокрема. Вони вже теж готують свої проекти і програми, які відповідно розраховані на дофінансування обласних програм»,-  додав Іван Собко.

Зазначимо, що загалом на реалізацію обласних цільових програм на Львівщині цьогоріч планують скерувати – 1,4 млрд грн.

Обласні програми націлені на мешканців, а також на об’єднані територіальні громади, які будуть спільно реалізовувати ті чи інші проєкти в різних галузях.

Усі програми розглянуть на найближчій сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 16 лютого.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено