Старосамбірська

районна державна адміністрація

Львівщина розглядає можливість створення “розумних” ферм для студентів-аграріїв

Про це повідомила керівник департаменту  агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко за підсумками онлайн зустрічі заступника Міністра розвитку громад на території України з питань європейської інтеграції України Ігоря Корхового з Торговим радником Посольства Австрії в Україні Ґабріелою Газельсбергер та представниками Австрійського Агрокультурного Кластеру.

Австрійський Аграрний Кластер презентував проект SMART FARM, який успішно діє в аграрних навчальних закладах Республіки Австрія. Основна ідея проекту - створити “розумні” ферми великої рогатої худоби, що поєднують елементи навчання, тренінгів та комерційної діяльності.

Для підприємств локального прямого збуту проект передбачає створення міні-молочарні та забійного виробництва з м’ясопереробкою. Реалізація проекту “розумна” ферма на Львівщині дасть можливість студентам-аграріям використати отриману теорію на практиці, адже на  території ферми діятиме практично-орієнтоване навчальне виробництво м'яса та молока. Також однією з переваг цього проекту  є можливість виробляти м’ясо-молочну продукцію згідно стандартів ЄС та безпеки харчових продуктів.

«Львівська область зацікавлена у реалізації  проекту SMART FARM, адже впровадження цієї моделі  відкриє доступ до вивчення та   застосування  інноваційних  технології у сфері виробництва та переробки молока і м'яса ВРХ , допоможе студентам зрозуміти процеси виробництва та надасть необхідну практику для створення власного аграрного бізнесу,- зазначила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила  Гончаренко 

Довідково.

Австрійський Аграрний Кластер об'єднує найвагоміші австрійські асоціації тваринників, виробників агро- та харчових технологій, а також університети та прикладні вузи у експортний кластер. Основна увага приділяється комплексним рішенням для сталого виробництва молока і м'яса з використанням австрійських племінних тварин, а також інноваційних та цифрових технологій.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини