Старосамбірська

районна державна адміністрація

В області відбулось засідання українсько-британської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень

14-15 серпня в м.Львів відбулося засідання українсько-британської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.

В межах переговорів українській делегації вдалося досягти домовленість про лібералізацію вантажних перевезення для транспортних засобів Євро-5 та вище починаючи з 2019 року. На практиці це дає «зелене світло» для перевізників обох країн виконувати перевезення без дозволів транспортними засобами Євро-5 та вище.

Крім того, Сторони обмінялися статистичними даними стосовно стану двосторонньої торгівлі між Україною та Великою Британією та встановили фінальну квоту дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень на 2018 рік в наступній кількості:

Універсальний – 300;

Універсальний Євро-3 – 2400;

Універсальний Євро-4 – 900.

Для транспортних засобів більш низьких екологічних стандартів була встановлена квота дозволів на 2019 рік в кількості 2 500 для транспортних засобів Євро-3 та 1 100 для транспортних засобів Євро-4.

Також,  делегації обмінялися думками щодо розвитку системи багатосторонньої квоти дозволів ЄКМТ та відмітили, що зняття всіх обмежень та збільшення базової квоти позитивно вплине на ринок міжнародних автомобільних перевезень.

За результатами плідних переговорів підписали відповідний Протокол.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено