Старосамбірська

районна державна адміністрація

Новини ЛОДА

Для громадськості Львівщини провели тренінг «Оратор в кожному з нас»

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації для представників громадських організацій організував тренінг «Оратор в кожному з нас».

«Основною метою проведення тренінгів є особистісні зміни, відпрацювання нових навичок, можливість виходу із зони комфорту. Зокрема на тренінгу з ораторського мистецтва акцентували на тому, як заслужити довіру аудиторії перед виступом, як себе поводити перед глядачами», - розповіли організатори.

Детальніше:Для громадськості Львівщини...

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за наявні бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції»,  у  2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

“За умовами програми документи від пасічників приймались в органах місцевого самоврядування до 1 жовтня поточного року. За результатами поданих від органів місцевого самоврядування відомостей дотацію нарахували 1047 пасічникам, у яких налічується  44,6  тис. бджолосімей на суму 8,9 млн. гривень. Найбільшу кількість пасічників, які подали документи на дотацію за наявні бджолосім’ї відмічено в Старосамбірському  районі – 133, Самбірському – 116, Бродівському – 94 та Дрогобицькому – 87. Виплата дотації за наявні бджолосім’ї суттєво вплинула на кількість офіційно зареєстрованих пасік”, - зазначила  т. в. о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.

Детальніше:Пасічникам Львівщини...

Львів‘янка Ярина Король — чемпіонка Європи з кіокушинкай карате

У суботу, 24 жовтня, відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате у розділі "ката" серед дорослих в режимі онлайн. Від кожної країни в цих змаганнях могли виступити лише по двоє учасників серед жінок та чоловіків.

Серед жінок абсолютною переможницею змагань стала 28-річна Ярина Король, Майстер спорту України, багаторазова призерка та чемпіонка України серед дітей, кадетів, юніорів, молоді та дорослих у розділах «куміте» та «ката», срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів та бронзова призерка Чемпіонату Європи серед дорослих у розділі “командні ката”.

Детальніше:Львів‘янка Ярина Король —...

На автомобільній дорозі Хильчиці - Ясенівці влаштовують асфальтобетонне покриття

У Золочівському районі влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі С140714 Хильчиці – Ясенівці.

“Ця дорога слугує об’їзною м. Золочева та має протяжність 2,2 км. В поточному році заплановано влаштувати нову основу та влаштувати асфальтобетонне покриття по всій протяжності. Роботи з ремонту мостового переходу заплановано виконати у 2021 році”, - зазначив заступник голови Львіської ОДА Юрій Бучко.

Детальніше:На автомобільній дорозі...

У "червоній" зоні карантину дозволили роботу кінотеатрів

В Україні кінотеатрам дозволили працювати у "червоній" зоні карантину.

Відповідне рішення прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики та представників мереж кінотеатрів.

Детальніше:У "червоній" зоні карантину...

Львівщина серед лідерів в Україні з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Підприємці області активно користуються можливостями державної підтримки в час карантину. Однією з таких є державна програма «Доступні кредити 5−7−9%». Так станом на середину жовтня за час дії програми у Львівській області видано 392 кредити 7-ма банками учасниками програми (АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «КРЕДОБАНК») на суму 757,050 млн грн.

Відтак за кількістю виданих кредитів Львівщина увійшла у трійку лідерів областей по Україні. Високі показники також продемонстрували Харківська та Київська області.

Детальніше:Львівщина серед лідерів в...

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини