Старосамбірська

районна державна адміністрація

Протокол №2 засідання Громадської ради від 9 жовтня 2019 року

м.Старий Самбір                                                                           Малий  зал засідань                                                                                                                                                                         райдержадміністрації                                                                                                                                                                           15.00 год.

                                                                                                  

 

Присутні:

члени Громадської ради при Старосамбірській райдержадміністрації   (реєстрація додається)

Пупа

Руслан Романович              - кандидат на голову Старосамбірської районної

                                                  державної адміністрації

Представники ЗМІ.

 

Засідання Громадської ради розпочав голова Громадської ради Пукшин Руслан Михайлович, який ознайомив присутніх з порядком денним, а саме:

Порядок денний:

        

  1. Про проведення співбесіди з кандидатами на голову Старосамбірської районної державної адміністрації.
  2. Розгляд заяви Макара І.І., голови ГО Старосамбірське районне товариство «Бойківщина» про введення його до складу Громадської ради при Старосамбірській райдержадміністрації.
  3. Різне

Голосували: "За" 4, "Проти" - немає, "Утримались" - немає.

 

СЛУХАЛИ:

  1. Про проведення співбесіди з кандидатами на голову Старосамбірської районної державної адміністрації.

 

ВИСТУПИВ:

Пукшин Р.М. – голова Громадської ради, який поінформував, що  відповідно до рішення Громадської ради від 7 жовтня 2019 року на офіційному веб – сайті райдержадміністрації та на сторінці Старосамбірської райдержадміністрації у Facebook, було розміщено інформацію про проведення 9 жовтня 2019 року співбесіди з кандидатами на голову Старосамбірської райдержадміністрації¸ які  зареєстровані на сайті LIFT і пройшли певні етапи відбору, і сказав, що сьогодні на засідання Громадської ради прибув тільки один кандидат -  Пупа Руслан Романович,  який представить нам свою Програму розвитку району.

ВИСТУПИВ: Пупа Руслан Романович, який представив на розгляд Громадської ради Програму розвитку Старосамбірського району, розказав про своє бачення реалізації на території району державної політики.

 

В обговоренні взяли участь члени Громадської  ради: Пукшин Р.М.,Павлов Ю.В. Миник Р.С., Середницький М.В, які задали кандидату питання щодо окремих положень його Програми та висловилися в підтримку його кандидатури.

Голосували: "За" -4  , "Проти" - немає, "Утримались" - немає. Голосували: "За" -4  , "Проти" - немає, "Утримались" - немає.

 

ВИРІШИЛИ:

1.Підтримати кандидатуру Пупи Руслана Романовича на посаду голови Старосамбірської райдержадміністрації.

  1. Звернутися до голови Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського подати кандидатуру Пупи Руслани Романовича для призначення на посаду голови Старосамбірської районної державної адміністрації ( звернення додається).

 СЛУХАЛИ:

  1. Розгляд заяви Макара І.І., голови ГО Старосамбірське районне товариство «Бойківщина», про введення його до складу Громадської ради при Старосамбірській райдержадміністрації.

 ВИСТУПИВ:

Пукшин Р.М. – голова Громадської ради, який повідомив, що надійшла заява від Макара І.І., голови ГО Старосамбірське районне товариство «Бойківщина» про включення його до складу Громадської ради при Старосамбірській райдержадміністрації.

Голосували: "За" -4  , "Проти" - немає, "Утримались" - немає.

ВИРІШИЛИ:

Включити до складу Громадської ради при Старосамбірській райдержадміністрації.

Макара І.І. голову ГО Старосамбірське районне товариство «Бойківщина».

 

 

Голова Громадської ради                                                         Руслан Пукшин

  

Секретар Громадської ради                                                     Юрій Павлов

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено