Старосамбірська

районна державна адміністрація

Активну громадськість Старосамбірщини просимо долучитися до участі в ініціативній групі з формування нового складу Громадської ради при РДА

У Старосамбірській райдержадміністрації розпочався процес формування складу Громадської ради. Оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з формування її нового складу. До ініціативної групи увійде 6 осіб: представники райдержадміністрації, чинної Громадської ради та інститутів громадянського суспільства (по 2 представники).

Основним завдання ініціативної групи є підготовка установчих зборів Громадської ради з обрання нового складу. Охочих працювати в ініціативній групі запрошують подавати заявки у відділ з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації за адресом: м. Старий Самбір, вул. Лева Галицького, 40, каб.312. До заяви необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та автобіографію представника. Термін подачі заяв з 1 до 8 листопада 2017 року. Контактна особа: Ігор Бегей – головний спеціаліст відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел. 21 558, (09756) 39 096.