Старосамбірська

районна державна адміністрація

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Старосамбірській райдержадміністрації (далі ініціативна група)

   На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою врахування ініціативи ряду громадських організацій Старосамбірського району ініціативна група інформує про проведення засідання 30 червня 2015 року о 15.00 годині в залі засідань Старосамбірської райдержадміністрації (ІІІ поверх, вул.. Л. Галицького,40, м. Старий Самбір).

 

В порядок денний засідання включено питання:

1. Інформація щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації

2. Обговорення проекту Положення про Громадську раду при Старосамбірській  райдержадміністрації

3. Різне

На засідання запрошуються члени ініціативної групи, список яких затверджено розпорядженням Старосамбірської райдержадміністрації від 24 червня 2015 року  № 200/01-04 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Старосамбірській районній державній адміністрації».

Текст розпорядження розміщено на веб-сторінці райдержадміністрації в розділі «Прес-служба» рубрика «Громадська рада».

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено