Старосамбірська

районна державна адміністрація

Анонси

Увага всім! Навчальне оповіщення населення!

Шановні мешканці Старосамбірщини!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 16 грудня 2020 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телевізійні канали “UA:Львів”, “1 Західний”, радіостанція “UA:Українське радіо” 103,3 МГц) і прослухайте повідомлення цивільного захисту.

Детальніше:Увага всім! Навчальне...

Відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками конкурсу з визначення інститутів громадянського суспільства

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації інформує про відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими та благодійними організаціями для участі у конкурсі з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення соціальних підприємств.

Захист відбудеться 23 липня 2020 року з 10:00 години у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради (вул. Винниченка,18).

Детальніше:Відкритий захист конкурсних...

«Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

У четвер, 25 червня, в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

На питання мешканців Львівщини з 11:00 до 13:00 год. відповідатиме перший заступник начальника Головного управління Олександр Сафін.

Телефон «прямої гарячої лінії» (032) 255-38-97. Нагадуємо, що «пряма телефонна гаряча лінія» з керівництвом Головного управління Фонду області проводиться щомісячно в останній четвер з 11:00 до 13:00 години.

«Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян

У четвер, 28 травня, в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

На питання мешканців Львівщини з 11:00 до 13:00 год відповідатиме заступник начальника Головного управління – начальник Управління обслуговування громадян Руслана Іванкова.

Телефон «прямої гарячої лінії» (032) 255-38-97.

Детальніше:«Пряма телефонна гаряча...

Форум відповідальних людей (онлайн)

У п’ятницю, 24 квітня, відбудеться Всеукраїнський онлайн Форум відповідальних людей.

Початок  о 19.00 год.

Організатори – Патріарша Комісія у справах молоді УГКЦ/Всеукраїнський молодіжний центр).

Тема: “Післякарантинна ера: нова реальність»

Посилання на сторінку Форуму

Детальніше:Форум відповідальних людей...

«Пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян

Результат пошуку зображень за запитом «Пряма телефонна гаряча лінія»У четвер, 26 березня, в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.

На питання мешканців Львівщини з 11:00 до 13:00 год. відповідатиме начальник Головного управління Галина Недзельська.

Телефон «прямої гарячої лінії»: (032) 255-38-97.

Нагадуємо, що «пряму телефонну гарячу лінію» з керівництвом Головного управління Фонду області проводять щомісячно в останній четвер з 11:00 до 13:00 години.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено