Старосамбірська

районна державна адміністрація

Затверджено Каталог типових посад державної служби

"Наказом НАДС №246-20 затверджено Каталог типових посад державної служби і критерії віднесення до таких посад. Документ визначає перелік сімей та рівні посад, містить їх опис та інші критерії, що допоможуть провести класифікацію різних посад держслужби ", - інформує Національне агентство з питань державної служби України на Урядовому порталі https://www.kmu.gov.ua/news/zatverdzheno-katalog-tipovih-posad-derzhavnoyi-sluzhbi.

Каталог розроблено для використання керівниками державної служби в державних органах, працівниками служб управління персоналом, керівниками структурних підрозділів та державними службовцями. Втім, найперше він стане у нагоді учасникам експериментального проєкту щодо запровадження системи оплати на основі класифікації  посад (розпорядження КМУ від 11.11.2020 №1414-р). А це: Секретаріат Кабінету Міністрів, Міністерство фінансів, Міністерство цифрової трансформації, НАДС з територіальними підрозділами. І лише після успішної апробації, з урахуванням необхідних доопрацювань, Класифікацію посад поширять на інші державні органи.

Невдовзі для представників пілотних органів буде проведено навчання в рамках короткострокової програми  підвищення кваліфікації «Проведення класифікації посад державної служби».  Після чого учасники пілотного проєкту розпочнуть проведення  класифікації посад державної служби, відповідно до Каталогу. Очікується, що вже у березні будуть отримані перші результати класифікації. НАДС забезпечить їх узагальнення та перевірку.

Ці, а також інші заходи дозволять сформувати єдині підходи в оплаті праці всіх державних службовців. 

Ознайомитися з Каталогом типових посад державної служби і критеріями віднесення до таких посад  можна на сайті НАДС -  http://bit.ly/3oRIXjK

Все про реформу оплати праці можна знайти тут - http://bit.ly/38InJzP

Нагадуємо, що при проведенні класифікації посад у 2021 році в рамках експериментального проекту:

  • назва посади чи підрозділу не зміниться;
  • умови оплати праці не зміняться;
  • класифікації підлягає посада, а не конкретний працівник;
  • класифікації підлягають усі посади, які є у штатному розписі державного органу;
  • посади з одного структурного підрозділу можуть відноситись до різних сімей та рівнів.

НАДС забезпечить координацію експериментального проекту, його інформаційний, методологічний та експертний супровід.

Фото з відкритих джерел.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено