Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проведено роботи на об’єкті «Реконструкція приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника

Підрядною організацією ПП “Лв-Арка”, визначеною відділом освіти Старосамбірської райдержадміністрації за результатами процедури електронних закупівель, у 2020 році виконано роботи на об’єкті «Реконструкція приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Богдана Сольчаника (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул. Шевченка14  в м. Старий Самбір Львівської області».

Проведено роботи з перекриття будівлі та заміни ринв і водостічних труб, утеплення фасаду та встановлення нових віконних відливів, облицювання цоколя будівлі плиткою, встановлено блискавко захист, а також оброблено дерев’яні елементи конструкції вогнезахисним розчином.

За рахунок виділених у 2020 році кошти з районного бюджету Старосамбірського району та обласного бюджету Львівської області в рамках Програми капітального будівництва об`єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету профінансовано підряднику 460,412 тис. грн..

Із передбачених Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 р. № 211-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 543-р від 13.05.2020 4000 тис. для «Реконструкції приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської загальноосвітньої школа I-III ступеня № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника (з впровадженням енергозберігаючих заходів) по вул. Шевченка, 14, у м. Старому Самборі Львівської області за станом на 21 грудня 2020 року профінансовано всю суму в розмірі 4000 тис. грн.. та здійснено оплату за виконані роботи підряднику на загальну суму 3764,496 тис. грн.

Завдяки зусиллям працівників відділу освіти було організовано та проведено в межах залишку коштів додаткову закупівлю на виконання робіт з облаштування відмостки. Визначеною відділом освіти Старосамбірської райдержадміністрації за результатами додаткової процедури електронних закупівель підрядною організацією «ТзОВ "ВП "Теодоліт"» виконано роботи по встановленню відмостки.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено