Старосамбірська

районна державна адміністрація

Вітаємо З Днем місцевого самоврядування!

Шановні голови і депутати місцевих рад Старосамбірщини!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення, в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, перейматися проблемами людей.  

На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання.

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Кожен, кого територіальна громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.

Ваша діяльність на місцях є запорукою побудови суспільства на демократичних засадах і тим реальним інструментом народовладдя, який реалізовує інтереси територіальних громад, а наполеглива й самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція - є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави.

Щиро бажаємо усім громадам розвиватись, рухатись вперед, приймати відповідальні і корисні для людей рішення, працювати на Україну щоб побудувати державу, про яку мріє кожен з нас, державу, в якій комфортно жити, де всі захищені.

Нехай розуміння і підтримка вашої громади завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Старосамбірщини та України.

 

З повагою

Голова Старосамбірської

райдержадміністрації                                                                                              Петро НАЗАР

 

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено