Старосамбірська

районна державна адміністрація

“Успіх не прийде до Вас. Ви самі повинні дійти до нього”, –  Марва Коліз.

Сьогодні ми вас знайомимо з історією життя та шлях до успіху людини, яка повірила в себе та інших. Але хочеться зазначити, що це не просто історія, а доля людини, що стала прикладом для наслідування.

Життєве кредо нашого героя можна охарактеризувати так: «Все буде добре, йдемо вперед назустріч новим звершенням».І розповідь сьогодні буде про Шишку Ростислава Зеновійовича, який займається роздрібною торгівлею залізними, санітарно-технічними виробами та будівельними матеріалами в спеціалізованих магазинах у гірському селі Тершів.

Перспективи працевлаштування на селі вкрай низькі через обмежену кількість робочих місць не тільки у сфері аграрного виробництва, а й в інших сферах, розвиток яких потребує фінансових вкладень (торгівля, побутові послуги, інші сфери).

Ростислав зумів в певний момент активізувати свої сили і розпочати власну справу. Звичайно, спочатку було багато питань та викликів щодо того, де орендувати приміщення, як знайти свого покупця та витримати конкуренцію, адже на сьогодні в малому бізнесі існує безліч проблем та ризиків. Основним завданням було те, щоб не упустити момент щодо законного ведення підприємництва, своєчасної сплати усіх податків та зборів та подання відповідної звітності до органів ДФС.
На сьогодні він успішний підприємець.
Працюючи в даній сфері Шишка Ростислав тісно співпрацює з службою зайнятості. Звертається по допомогу щодо підбору кваліфікованих працівників та за наданням інших послуг. А нам, відповідно, дуже приємно спілкуватися та допомагати таким активним підприємцям, які наполегливо та важко працюють, йдуть до своєї мети та дають можливість знайти зайнятість і іншим людям.

 

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено