Старосамбірська

районна державна адміністрація

В місті Старий Самбір вшанували пам’ять Героїв Революції Гідності

Сьогодні, 20 листопада, з нагоди відзначення річниці Революції Гідності в м. Старий Самбір на площі Небесної Сотні відбулися заходи з метою вшанування пам’яті новітніх героїв, всіх, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.

Священник о. Михайло біля пам’ятника  Героїв Небесної сотні відслужив поминальну панахиду, керівництво Старосамбірської райдержадміністрації та Старосамбірської районної ради, представники громадських організацій  поклали квіти до пам’ятника Небесної Сотні та на могилі  Героя України – Героя Небесної Сотні Б. Сольчаника.

Довідково:

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено