Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» оголошує тендер на закупівлю міжнародних консультаційних послуг

Рада Європи до 31 грудня 2021 року реалізовує Проєкт «Молодь за демократію в Україні», що впроваджується у межах Плану дій Ради Європи для України на 2018-2022 роки. У зв’язку з цим, Проєкт оголошує тендерну процедуру закупівлі  міжнародних консультаційних послуг.

Відповідно до правила 1395 Генерального секретаря Ради Європи щодо процедур закупівель Ради Європи, Організація запрошує взяти участь у тендері принаймні трьох потенційних постачальників на будь-яку покупку від 2000 (або 5000 євро для інтелектуальних послуг) до 55 000 євро без оподаткування.

Учасник торгів повинен бути або фізичною, або юридичною особою, за винятком консорціумів.

Тендерна процедура має на меті відібрати консультантів, що підтримуватимуть реалізацію Проєкту у таких напрямках:

- планування, реалізація та оцінка заходів із розвитку спроможності, дій на підтримку та інших заходів.

- розробка керівництв та проведення досліджень/опитувань щодо питань молоді, підготовка переліку проблемних питань, рекомендацій у сфері молодіжної політики та молодіжної роботи.

Очікуваний строк дії контракту: 7 грудня 2020 року – 31 грудня 2021 року.

Тендерні пропозиції мають бути надіслані на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа 8712/2020/04 до 14:00 год 23 листопада 2020 року (за центральноєвропейським часом).

Будь-які запитання щодо цього тендера мають бути надіслані за 5 робочих днів до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій виключно на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою листа: 8712/2020/04

Всі документи мають бути англійською мовою. Скановані версії реєстраційних документів мають бути додатково подані мовою оригіналу.

За відсутності будь-якого з перелічених документів, тендерна пропозиція не буде розглядатися.

Повна інформація щодо умов цього тендерного оголошення – за посиланням (англійською мовою). 

Проєкт «Молодь за демократію в Україні», спрямований на посилення громадської активності молоді в регіонах України й складається з трьох компонентів:

- Молоді люди – повноправні громадяни: підтримка молодіжної участі та громадської активності на локальному рівні в Україні;

- Якісна молодіжна робота у місцевих молодіжних центрах та молодіжних організаціях: підхід, заснований на участі молоді, та неформальна освіта;

- Міжкультурний діалог та інклюзивна молодіжна політика та програми молодіжної роботи.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено