Старосамбірська

районна державна адміністрація

Вітання з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва, річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі захисники України!

Шановні мешканці Старосамбірщини! 

Щиро  вітаю вас з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва, 78-ї річниці створення Української Повстанської Армії та свята Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах нашої багатовікової історії. Це день пам'яті та вшанування тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності, це свято кожного, хто несе почесну варту на захисті народу України.

У цей день ми схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і низько вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова, які готові на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну!

Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, завзяття та сили, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

Слава Україні! Слава її Героям!

 

З повагою,

Голова Старосамбірської райдержадміністрації                        Петро НАЗАР

 

Фото з відкритих джерел.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини