Старосамбірська

районна державна адміністрація

Ризики нелегальної трудової міграції

З нагоди відзначення  30 липня Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, служба зайнятості долучається до участі в інформаційній кампанії та проводить онлайн заходи з висвітлення тематики торгівлі людьми.

Так, 4 серпня 2020 року  фахівцями Старосамбірської РФ ЛОЦЗ  спільно з начальником відділу Старосамбірського бюро правової допомоги  проведено вебінар  « Ризики нелегальної трудової міграції». До заходу доєдналось 10 осіб з числа безробітних.

На вебінарі інформували про ризики нелегальної трудової міграції, шляхи потрапляння до трудового рабства, підвищення рівня обізнаності незайнятих громадян стосовно протидії торгівлі людьми, зовнішньої трудової міграції, надання інформації щодо працевлаштування громадян за кордоном та ознайомлення з труднощами, а часом і небезпекою, з якою вони там зустрічаються, механізмом втягнення людей у торгівлю людьми.

На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті та залишається гострою соціальною проблемою багатьох країн світу.

Дане соціальне явище є занадто прибутковим нелегальним бізнесом, тому вербувальники вигадують все нові та нові способи з метою експлуатації людини. Їх жертвами стають малі діти, підлітки, чоловіки та жінки.

Проблема трудової міграції українців за кордон може вирішитися за умови залучення в країну інвестицій, створення нових робочих місць, підвищення рівня заробітної плати та створення гідних умов роботи.

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини