Старосамбірська

районна державна адміністрація

Жінок Старосамбірщини запрошують до участі в Проєкті

Громадська організація «Сільські жінки України» з 11 травня по 31 грудня 2020 року розпочинає впровадження проєкту «Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, направлених на просування ґендерної рівності, забезпечення прав та розширення можливостей вразливих груп жінок та дівчат», підтриманого грантодавцем - Урядом Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.
Мета нашого проекту: створити команди лідерок серед сільських жінок Львівської області, а саме: Самбірського, Старосамбірського, Золочівського та Кам'янка-Бузького районів, які б об’єднали навколо себе інших жінок, щоб адвокатувати свої потреби та вирішувати спільні проблеми в громадах, в яких вони проживають.

В межах проєкту будуть здійснені наступні заходи:
1. Проведення переговорів із керівництвом ОТГ, районів та сіл. Залучення жінок до Проєкту.
2. Залучення експертів. Розробка програми тренінгів. Логістика. Створення платформи у мережі ФВ.
3. Проведення 2-денних тренінгів , які включатимуть такі теми:
- Гендерна політика. Законодавство щодо створення гендерно-чутливих послуг.
- Фемінізм.
- Лідерство та адвокація..
4. Формування клубів активних жінок та проведення чотирьох зустрічей.
Очікувані результати:
1. 60 жінок із сільської місцевості Львівської області пройдуть навчання.
2. В результаті проведення тренінгів у вказаних районах будуть створені «клуби активних жінок», під час зустрічей яких жінки обговорюватимуть існуючі проблеми та плануватимуть подальші дії задля їх вирішення.
3. Планується створити групу у мережі Facebook на базі сторінки організації «Сільські жінки України», через яку буде вестися координація роботи клубів та усіх зацікавлених жінок та дівчат під час проекту і в майбутньому.
Тому просимо жінок та дівчат долучатися до участі у проєкті через інформування нами керівництва ОТГ, сіл, місцевих ГО, через знайомих, родичів, друзів та через інформування у соціальних мережах.
Контактна особа: Наталія Шулик, керівник ГО «Сільські жінки України», тел. 0974412346; 0931808328; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини