Старосамбірська

районна державна адміністрація

16 липня в Україні відзначають День бухгалтера та аудитора

Шановні працівники бухгалтерських служб!

Прийміть наші щирі вітання з вашим професійним святом – Днем бухгалтера!

Нехай цей день, буде наповнений гідним визнанням вашого професійного внеску в розвиток держави, хай кожен з вас в цей день отримає подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається високими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю, бо є основою і підґрунтям фінансового благополуччя кожної установи, організації, підприємства, а отже і кожного з членів його трудового колективу. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами, від вас залежить нарощування обсягів виробництва, своєчасна сплата податків і зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Зичимо вам міцного здоров’я і сімейного щастя, добробуту та процвітання, рівноваги і натхнення у роботі, маленьких радостей кожної миті та великого щастя кожного дня. Нехай дебет і кредит сходяться, цифри не втрачаються, а удача завжди посміхається.

Довідка: День бухгалтера та аудитора – професійне свято в Україні. Відзначається щорічно 16 липня з 2004 року. Дата святкування вибрана на честь дня прийняття Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (16 липня 1999 року).

 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини