Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Старосамбірщині проходить робоча поїздка голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького

Сьогодні, 15 липня, у Старосамбірському районі, проходить робоча поїздка голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, під час якої очільник області провів в райдержадміністрації нараду з керівниками силових структур Львівської області, за участю голови райдержадміністрації П.Назара, голови районної ради Т.Терлецької, Старосамбірського міського голови І.Трухима, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників лісогосподарських підприємств та служб району, представників комунальних ЗМІ.

У ході наради було заслухано керівників: відділу прикордонної служби «Смільниця» Мостиського прикордонного загону, Самбірської місцевої прокуратури, Мостиського міжрайонного відділу УСБУ у Львівській області, Старосамбірського відділення поліції та проведено обговорення ряду проблемних господарських питань на території району. З піднятих на нараді питань виступали голова райдержадміністрації П.Назар,  голова районної ради Т.Терлецька та  Старосамбірський міський голова І.Трухим.  

Голова облдержадміністрації М. Козицький підвів підсумки наради та рекомендував керівництву райдержадміністрації звернути увагу на освітню галузь, проведення закупівель у програмі «PROZORRO», ремонт автомобільних доріг,  нелегальні вирубки лісу, створення нових робочих місць та розвиток туризму в районі.

Після наради  розпочався огляд ходу виконання ремонтних робіт:

  • в приміщенні Опорного загальноосвітнього навчального закладу - Старосамбірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника;
  • в будівлі КНП Старосамбірської районної ради «Старосамбірський центр первинної медичної допомоги, амбулаторія загальної практики сімейної медицини» в с. Стрілки Старосамбірського району.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини