Старосамбірська

районна державна адміністрація

Прийнято рішення перейти до наступного етапу послаблення карантинних заходів на території району

Сьогодні, 14 липня, на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів голова Старосамбірської районної державної адміністрації Петро Назар, відповідно до порядку денного, було розглянуто два питання:

  1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та часткового послаблення карантинних заходів на території району.
  2. Про вжиття невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на території району.

За результатами розгляду першого питання, відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ І НС від 13.07.2020, протокол №30, вирішено перейти до наступного етапу послаблення карантинних заходів на території району, дозволивши з 14.07.2020 відвідування закладів дошкільної освіти, роботу закладів які надають послуги з розміщення та інклюзивно-ресурсних центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України, та внести зміни до пункту 1.2. рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 23 червня  2020 року, протокол №25.

Прийнятим рішенням, за підсумками розгляду другого питання, дано завдання керівникам районних спеціалізованих служб продовжити відповідні роботи у потерпілих від паводку населених пунктах, рекомендовано голові райдержадміністрації виділити кошти з резервного фонду районного бюджету за питну воду та на дезінфекцію затоплених криниць, та у зв’язку з поступленням численних звернень органів місцевого самоврядування, території яких постраждали внаслідок надзвичайної ситуації 03.07.2020, розглянути питання щодо надання матеріальної допомоги громадянам з резервного фонду районного бюджету на черговому засіданні районної комісії з питань ТЕБ І НС.

Фото з відкритих джерел.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини