Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС

Сьогодні, 7 липня, голова Старосамбірської районної державної адміністрації Петро Назар  провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому, відповідно до порядку денного, було розглянуто два питання:

  1. Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та часткового послаблення карантинних заходів на території району.
  2. Про вжиття невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на території району.

За результатами розгляду першого питання, враховуючи рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 06.07.2020, протокол №29, прийнято рішення частково послабити карантинні заходи на території району, дозволивши з 07.07.2020:

- роботу готелів, закладів громадського харчування, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів та фітнес-центрів за умови дотримання протиепідемічних заходів та відповідних рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України;

- проведення релігійних заходів за умови забезпечення на одну особу не менше ніж 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід, з дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

 За результатами розгляду другого питання, вирішено, що зважаючи на ситуацію, яка склалася на території району внаслідок проходження 3 липня 2020 року грозового фронту, який супроводжувався значним випаданням опадів у вигляді дощу та формування дощового паводку, погіршення внаслідок цього умов життєдіяльності 772 осіб протягом більше ніж 3 доби, визнати як надзвичайну ситуацію природного характеру об’єктового рівня та затвердити експертний висновок щодо визначення рівня надзвичайної ситуації.

Також відповідно до розглянутих питань дано ряд завдань головам місцевих рад, керівникам районних спеціалізованих служб та Штабу з ліквідації наслідків на території Старосамбірського району медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини