Старосамбірська

районна державна адміністрація

У підтоплених населених пунктах тривають аварійно - рятувальні роботи

Сьогодні, 6 липня, на території Старявської сільської ради, населені пункти та інфраструктура якої найбільше постраждали внаслідок негоди уночі з 3 на 4 липня, тривають аварійно - рятувальні роботи.

Завершено відкачування води з підтоплених житлових будинків та господарських споруд. Продовжуються роботи по відкачуванню води з підвалів житлових будинків, колодязів, присадибних ділянок та розчистці наносів із мулу і сміття.

До проведення робіт від ДСНС залучено: 30 чол., 2 АЦ, 1 САРМ, легковий автомобіль, 7 МП, 1 глибинний насос, від інших відомств: управління водного господарства (1 чол.), РЕМ 7 чол., 1 од. техн., райавтодор (6 чол., 6 од. техн.).

Протягом доби відкачано з колодязів 931 м3 води, з підвалів - 798 м3. Всього - 1729 м3.

В с. Стар’ява укріплено 5 м обвалування потічка (викладено 70 мішків), в с. Лопушниця здійснюється чистка русла річки Катинка.

Відновлено проїзд на автомобільних дорогах місцевого значення Старява-Катино, Гуманець-Райнова. Продовжуються роботи на ділянці а/д Рожеве-Поляна, де внаслідок розмиття 0,015 км дороги місцевого значення, з однієї сторони відсутній доїзд в населений пункт - с. Поляна Тернавської сільської ради.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини