Старосамбірська

районна державна адміністрація

Заборгованість погашена

У зв’язку із введенням карантину під час пандемії, зменшилися обсяги виробництва і відповідно зменшилася сума надходження ЄСВ в результаті чого виникла затримка у фінансуванні матеріального забезпечення, тривалість якої становила  близько 10 робочих днів.

Згідно рішення Кабінету Міністрів України Фонду соціального страхування України надана фінансова допомога з фонду боротьби з COVID – 19. Зазначені кошти виділені Фонду на поворотній основі.

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує страхувальників, що станом на 01 липня 2020 року профінансовано заяви – розрахунки, подані роботодавцями з 23 травня до 26 червня 2020 року включно для виплат допомог по тимчасовій втраті працездатності, вагітності та пологах, на поховання на загальну суму 1993,2 тис. грн.

Шановні страхувальники, не затримуйте кошти на рахунках у банківських установах, своєчасно проводьте виплати застрахованим особам та подавайте  «Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам» до відділення.