Старосамбірська

районна державна адміністрація

Вітаємо з Днем Героїв!

Шановні мешканці Старосамбірщини!

23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв.

Тож прийміть  найщиріші вітання з днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української  Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Цього дня  ми вшановуємо пам'ять видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої Світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності.

Славну когорту мільйонів героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. 

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Голова райдержадміністрації                                         Петро Назар

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини