Старосамбірська

районна державна адміністрація

Вітаємо з Днем міста !

Шановні мешканці Старого Самбора!

22 травня ми святкуємо  День заснування нашого чудового старовинного міста.

День міста — це свято, яке об’єднує кожного мешканця Старого Самбора. Міста, котре славиться талановитими, щирими, добрими й працездатними людьми.

Усі досягнення, котрими багатий Старий Самбір, складаються з щоденної праці, знань і талантів наших мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Через запроваджений карантин, в зв’язку з розповсюдження коронавірусної інфекції,  розважальні та святкові заходи скасовано, тому ми змушені святкувати День народження нашого міста у незвичний спосіб, переважно у своїх домівках.

Сьогодні, в такий нелегкий для кожного з нас час, я хочу подякувати всім, хто розбудовує наше місто, збагачує його історію та традиції, хто робить усе можливе для його процвітання.

У такий радісний день бажаю усім мешканцям Старого Самбора міцного здоров’я на довгі роки, любові та достатку, сімейного затишку та успіхів у починаннях, мирного та світлого неба над головою.

І пам’ятайте: спільними зусиллями ми зробимо Старий Самбір процвітаючим європейським містом.

З Днем народження, наше любиме рідне місто!

З повагою,

Голова Старосамбірської райдержадміністрації           Петро Назар

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини