Старосамбірська

районна державна адміністрація

Юрій Холод нагородив кращих представників соціальної сфери Львівщини

Сьогодні, 8 листопада, з нагоди Дня працівника соціальної сфери заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод привітав представників галузі області.

«Важливо, щоб у дітей було хороше майбутнє. Ваша щоденна робота є важкою, тож дякую за ваше терпіння і наснагу. Зичу вам міцного здоров'я, щоб ми спільно працювали для розвитку нашої держави", - значив Юрій Холод.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Юрій Холод  вручив Подяки голови облдержадміністрації одинадцятьом працівникам служби у справах дітей, які працюють у Буському,  Кам’янка – Бузькому, Яворівському, Миколаівському, Перемишлянському, Жовківському, Дрогобицькому, Золочівському, Самбірському, Пустомитівському районах області.

Також начальнику Служби у справах дітей Володимиру Лису  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери вручили годинник від голови Львівської облради Олександра Ганущина. 

Зазначимо, що день працівника соціальної сфери — професійне свято України. Відзначається щорічно у першу неділю листопада.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини