Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині стартують відбіркові регіональні змагання VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

26 червня відбудуться змагання VII Спартакіади Львівської області «Сила духу». Участь у змаганнях візьмуть особи, потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Цей спортивних захід проводиться з метою підтримки потерпілих на виробництві у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації та інтеграції до активного суспільного життя, а також з метою залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, широкої громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Цьогоріч учасників змагань прийматиме Львівський державний коледж харчової та переробної промисловості. На базі спортивних споруд навчального закладу відбудуться змагання з шести видів спорту: дартсу, баскетболу, армспорту, гирьового спорту, настільного тенісу та шахів.

За результатами змагань визначать переможців у кожному виді спорту та сформують команду Львівської області, яка візьме участь у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», які відбудуться в місті Ужгороді у вересні цього року.