Старосамбірська

районна державна адміністрація

Сільгоспвиробники Львівщини ознайомились із новинками сортового складу культур

Напередодні початку жнив сільгоспвиробники знайомляться із новинками сортового складу  культур, що пропонують селекціонери та фірми-виробники насіннєвого матеріалу. Зокрема, сьогодні, 14 червня, в межах «Днів поля» у с.Звенигород Пустомитівського району керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств оглянули лінійку гібридів озимого ріпаку та оцінили їх урожай у  цьогорічних умовах вирощування.

Як розповіли у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА озимий ріпак в  області щорічно вирощується на площі 50-55 тис га та займає у структурі культур 13-15 %.  Цю культуру обмолочують одну із перших і для  сільськогосподарських  підприємств є важливим джерелом фінансування для проведення наступних польових робіт. Важливим є значення озимого ріпаку як культури-попередника  для основної продовольчої культури - пшениці озимої.

«Зерно ріпаку має стабільний попит на внутрішньому та зовнішньому ринках. Агрономи господарств приділяють все більше уваги інноваціям у технологіях та  правильному підбору сортів і гібридів. Їх робота забезпечує стабільне нарощування урожайності культури та валового виробництва», - наголосила т.в.о.директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.