Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щоб було тепло прийдеться платити більше

Сьогодні, на нараді голови райдержадміністрації О. Бонка з керівниками служб та організацій району обговорювались питання підняття вартості опалення в м. Старий Самбір, виконання бюджету за перший місяць цього року, промоції району, як туристичного краю, тощо.

За інформацією фінуправління до загального фонду бюджету району за січень 2018 року надійшло 6179,7 тис.грн., податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 121,4 % до уточненого плану.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду бюджету району збільшилися на 251,0 тис. грн., або 4,2 %. Виконання планових завдань забезпечено у всіх 35 місцевих бюджетах району. До районного бюджету надійшло 3403,0 тис. грн., або 112,9 % до уточненого плану.

Окрім цього, відповідно до рішення виконкому Старосамбірської міської ради вартість опалення для мешканців Старого Самбора. Встановлено тариф на виробництво та транспортування теплової енергії КП “Старий Самбір теплокомуненерго” для установ та організацій, що фінансуються за рахунок бюджету та інших установ у розмірі 1885,00 грн. за 1 Г кал. з ПДВ, або 70,11 грн. за 1кв.м. з ПДВ.