Старосамбірська

районна державна адміністрація

Торік Центральна водолазно-рятувальна служба області надала допомогу 128 особам

У межах виконання у 2017 році Обласної цільової програми з організації рятування на водах Львівської області на 2015-2017 роки Центральна рятувально-водолазна служба у Львівській області надала допомогу 184 особам.

Про це сьогодні, 9 лютого, під час звіту повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

«Упродовж 2017 року здійснили 38 виїздів аварійно-рятувальною маневреною групою. Відтак, 28-ом особам врятували життя та надали допомогу ще 184 », - зазначив Олександр Харчук.

Також Центральна рятувально-водолазна служба у Львівській області минуло річ  визначала місця масового відпочинку населення на водних об’єктах, купання та аматорського вилову риби, проводила їх реєстрацію, створювала та розміщувала у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах аварійно-рятувальні  маневрені групи – 1, рятувальні станції,  сезонні  рятувальні пости, а також  проводила водолазне обстеження дна акваторії водного об’єкта на базах відпочинку та прокатних пунктах області та ін.

Зауважимо, що на р