Старосамбірська

районна державна адміністрація

Порошенко підписав указ про санкції щодо «Яндекса», «Однокласників», «ВКонтакте»

Президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України, що передбачає застосування нових санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб. Документ, датований 15 травня, оприлюднений на сайті президента.

У списку 468 юридичних осіб – зокрема, сервіси «Яндекс», соцмережі «ВКонтакте», «Однокласники», сайти Mail.Ru Group, антивірусні компанії «Лабораторія Касперського» і DrWeb. Економічні санкції також запроваджуються проти найбільших російських телекомпаній: «ТВ Центр», РБК, ВГТРК, «НТВ-Плюс», «Звезда», ТНТ, РЕН, ОТР, про це інформує інтернет видання "Радіо Свобода".

Згідно з указом, інтернет-провайдери зобов’язані заблокувати доступ до цих інтернет-ресурсів.

Крім того, санкції запроваджуються проти 1228 фізичних осіб: громадян України, Росії й інших держав.

Термін дії обмежень – від одного до трьох років.

Документ набуває чинності з дня його опублікування.

У зв’язку з підписанням цього указу попередні п’ять указів президента про введення рішень РНБО щодо застосування санкцій визнані такими, що втратили чинність.

РНБО ухвалила рішення про санкції 28 квітня цього року. Востаннє президент продовжував термін дії схвалених РНБО України санкційних списків 17 жовтня 2016 року. Тоді до них входили 682 фізичні особи і 271 юридична особа.

Вперше Україна запровадила обмеження щодо Росії у вересні 2015 року. Це зробили у відповідь на анексію Криму і збройну підтримку сепаратистів на Донбасі.

За даними та фото із сайту: https://www.radiosvoboda.org/a/news/28490749.html

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини