Старосамбірська

районна державна адміністрація

Львівщина налагоджуватиме економічну та культурну співпрацю із Республікою Білорусь

У понеділок, 15 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.  Сторони обговорили потенційні напрями співробітництва у галузі економіки та культури.

Зокрема, Олег Синютка висловив сподівання на подальшу реалізацію спільних проектів у межах програми «Польща-Білорусь Україна».

Сторони також обговорили напрями економічної співпраці – експорту продукції у Білорусь, а також залучення білоруських інвестицій в економіку Львівщини.

Ігор Сокол згадав про вектори співпраці між країнами у сфері культури, зокрема, залучення колективів Львівської області до участі у білоруських фестивалях.

Олег Синютка також наголосив на важливості продуктивної співпраці у галузі агропромислового комплексу: сторони обговорили можливості реалізації на території області проектів з організації сервісних пунктів для обслуговування сільськогосподарської техніки білоруського виробництва.

Також голова Львівської ОДА ініціював проведення промоційних турів для представників ЗМІ.

Зазначимо, що у вівторок, 16 травня, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь Ігор Сокол візьме участь у відкритті виставки «Будзь ЯК. Паэт ы стыль», присвяченої класику білоруської літератури Янке Купале у Львівському історичному музеї. 

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини