Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині стартувала акція "Дні вимірювання артеріального тиску у населення"

Сьогодні, 15 травня, відбулась прес-конференція «Вплив гіпертонічної хвороби на загальну смертність населення» у межах акції «Дні вимірювання артеріального тиску у населення», яка триватиме з 15 до 29 травня.

«У Львівській області у майже 60 % населення хоча б раз зафіксовували підвищення артеріального тиску, але, на жаль, дуже мала частина мешканців області серйозно і кваліфіковано підходить до свого лікування», - наголосила на прес-конференції директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак .

«Сьогодні ми розпочинаємо «Дні вимірювання артеріального тиску у населення області». Це традиційна акція, яку проводять впродовж щонайменше десяти років. Загалом під час акції близько 200 тисяч мешканців області вперше вимірюють артеріальний тиск», - розповіла головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Федак.

Виміряти артеріальний тиск можна у будь-яких аптечних пунктах, амбулаторіях, поліклініках та стаціонарних відділеннях.

Завідувач кафедри шпитальної хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ігор Кобза наголосив, що проблеми з підвищеним артеріальним тиском можуть бути сигналом інших, значно важчих недуг, відтак, закликав населення звертати увагу на своє здоров’я.

Участь у конференції взяли директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з терапії  Ірина Федак, головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Віталій Аверчук та завідувач кафедри шпитальної хірургії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ігор Кобза.

Мешканців області закликали не займатися самолікуванням, а звертатися за кваліфікованою допомогою до медиків та отримувати необхідні медикаменти за програмою «Доступні ліки».

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини