Старосамбірська

районна державна адміністрація

Дитяче відділення Старосамбірської ЦРЛ отримало нове обладнання

У дитячому відділенні Старосамбірської ЦРЛ головний лікар КЗ СРР «Старосамбірська ЦРЛ» Юрій Войтів спільно з головою Старосамбірської районної ради Тетяною Терлецькою урочисто передали медичне обладнання, яке було закуплено за кошти людей доброї волі, зібраних під час щорічної акції «Посади Отчий ліс», що відбулася 22 квітня на території Лаврівського монастиря Св.Онуфрія.

В рамках проведення Акції відбулася благодійна ініціатива «Україна починається з Тебе», яка включала в себе благодійну лотерею та ярмарок. В результаті вдалось закумулювати 7 786 грн.

За дані кошти придбали навіть більше медичного обладнання, ніж декларувалось, зокрема: отоскоп,  медичний аспіратор (компресорний відсмоктувач), інгалятор (небулайзер), інфрачервоний термометр, глюкометр дитячий для вимірювання цукру в крові  та електронний дитячий тонометр для вимірювання тиску.

Дане медичне обладнання є незамінним у роботі медичної установи та  покращить надання медичної допомоги дитячому населенню Старосамбірщини.

 

Адміністрація Старосамбірської ЦРЛ щиро дякує всім небайдужим, які долучились до проведення даної благодійної ініціативи!