Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині розпочався Всеукраїнський профілактичний рейд "Урок"

 

Цьогоріч у Львівській області вже традиційний рейд "Урок" відбуватиметься в три етапи. Перший етап розпочався  19 серпня та триватиме до 1 вересня. Він, зокрема, передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім'ях, які опинились у складних життєвих обставинах, а також заходи щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону.

Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

"На другому етапі, з 1 до 15 вересня 2016 року, ми виявлятимуемо дітей, які з 1 вересня не почали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації, - розповів Володимир Лис. - Третій завершальний етап триватиме упродовж вересня-жовтня. Його завдання – повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей".

Варто зазначити, що у 2015 році під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок" у Львівській області виявили 338 дітей, які з різних причин не приступили до навчання.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини