Старосамбірська

районна державна адміністрація

У Львові урочисто підняли Державний Прапор України

 

 

У вівторок, 23 серпня, біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора України. На заході були присутні керівники області та міста, військові, громадськість, а також діти із Луганської області.

Право підняти Державний Прапор надали Нікіті Овчаруку – синові загиблого під час проведення атитерористичної операції військового та наймолодшій представниці делегації з Луганська Аріні Жовнір.

Опісля курсанти роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшли урочистим маршем.

"Ми, українці, є щасливими людьми. Синьо-жовтий прапор, Герб, наш Гімн стали рідними не лише для українців. Сьогодні наші національні стяги майорять по усьому світу. Прапор України став символом свободи та символом вільної, незалежної нації, - зазначив голова Львівської облдержадніміністрації Олег Синютка. - За нього з гордістю та гідністю віддавали та віддають своє життя кращі сини українського народу. Синьо-жовтий прапор зігріває наших бійців у окопах на фронті, він дарує нам надію і віру на перемогу".

Також військові окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України у рамках акції "Прапор нашої пошани та подяки" передали військовий бойовий прапор членам обласного учнівського парламенту.

Окрім того, військовий оркестр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підготували для усіх присутніх невеликий концерт.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини