Старосамбірська

районна державна адміністрація

Державні лісгоспи нарощують переробку деревини

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства збільшили обсяги переробки деревини на понад 6 тисяч метрів кубічних, або на 17 %. Таку статистику лісівники оприлюднили за підсумками першого кварталу 2016-го, порівнюючи із відповідним періодом минулого року. Зокрема, лісгоспи переробили 43,6 тисяч метрів кубічних деревини.

 

Як розповів начальник обласного управління Анатолій Дейнека, збільшення обсягів переробки вдалось досягти, насамперед, завдяки введенню в дію у 2015 році нового лісопильного обладнання. Зокрема, йдеться про ДП "Бродівське лісове господарство" – на суму 1,8 млн грн, ДП "Золочівське ЛГ" – 1,8 млн грн, ДП "Дрогобицьке ЛГ" – 0,2 млн грн.

"Ми плануємо довести обсяги переробки деревини на власних потужностях до 200 тисяч метрів кубічних деревини в рік, - додав Анатолій Дейнека. - Для цього у 2016 році заплановано придбати нове обладнання на понад 18 мільйонів гривень".

Серед лісгоспів, де цьогоріч планують закупити нову техніку:

- ДП "Рава-Руське ЛГ" – лісопильна лінія вартістю 8,1 млн грн, що дасть змогу збільшити обсяги переробки деревини на 12 тис м3;

- ДП "Радехівське ЛГ" – лісопильна лінія вартістю 3,8 млн грн зі збільшенням обсягів переробки на 8 тис м3;

- ДП "Сколівське ЛГ" – лісопильна лінія вартістю 3,8 млн грн та збільшення обсягів переробки на 6 тис м3;

- ДП "Турківське ЛГ" – лісопильна лінія вартістю 2,5 млн грн з обсягом переробки деревини 7 тис м3