Старосамбірська

районна державна адміністрація

Чорнобиль – скорбота пам’яті

30 років тому світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття. Відтоді Чорнобиль став зоною душевного болю і постійної тривоги мільйонів українців. Від 26 квітня 1986 року увесь український народ живе "до" і "після" катастрофи на ЧАЕС.


Вибух на Чорнобильській АЕС призвів до вселюдської, планетарної трагедії.
Чорнобиль - це незагоєна рана, не лише наша особиста, а й загальнолюдська, це страшний урок не стільки конкретному суспільному устрою, скільки всьому людству.

 

22 квітня працівники Старосамбірської центральної районної бібліотеки спільно з учнями середньої школи №2  провели  захід «Трагедія ХХ – ХХІ століття» до Дня вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. На заході учні читали вірші та переглянули фільм про наслідки аварії, а також була представлена виставка «Чорнобиль – скорбота пам’яті».   Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа в історії людства. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Але хоча світ і підтримує нас у ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, основний, найважчий тягар залишається на плечах України.

Конституція України

 

                                    

Львівська обласна державна адміністрація

Новини