Старосамбірська

районна державна адміністрація

В області централізовано вивозять сміття із майже 80 % населених пунктів

На сьогодні у Львівській області централізовано вивозять сміття у 76% населених пунктів. Загалом централізоване вивезення планують забезпечити на 100%.

Про це розповів в.о. директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук у вівторок, 12 квітня, під час наради керівництва області з головами сільських та селищних рад Львівщини.

 

За його словами, із 1928-ми населених пунктів області централізовано вивозять тверді побутові відходи у 1469-ти. Відповідно цими послугами охоплені 85% населення. Зокрема, повністю централізований вивіз сміття забезпечений у Буському, Жидачівському, Стрийському, Миколаївському, Самбірському та Кам’янка-Бузькому районах. Найгірша ситуація – у Радехівському, Мостиському, Сокальському, Турківському і Бродівському районах.

"Для того, щоб усі населені пункти забезпечити послугою централізованого вивезення сміття необхідно не лише провести конкурси, залучити підприємства, які це здійснюватимуть, а й переконати мешканців у необхідності оплати послуги. А це, у свою чергу, дозволить ліквідувати стихійні звалища, яких в області налічується понад 250", - додав Назарій Романчук

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено