Старосамбірська

районна державна адміністрація

З початку року за підпал сухої трави покарали понад 50 осіб

За порушення природоохоронного законодавства з початку пожежонебезпечного періоду на Львівщині притягнули до адміністративної відповідальності 51 палія. Порушників затримали під час спільних рейдів працівників Державної екологічної інспекції у Львівській області, департаментів цивільного захисту, а також екології та природних ресурсів ОДА. Загалом, станом на 11 квітня вони здійснили 40 таких виїздів та зафіксували понад 55 пожеж.

 

Про це повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Андрій Умрихін під час наради керівництва області з головами сільських та селищних рад.

За його словами, виникненню пожеж в екосистемах загрожують самовільні підпали сухої трави та чагарників. "Спалювання сухостою, яке мешканці Львівщини чомусь сприймають як традицію, призводить до нищення рослинності та дрібних тварин, - зазначив директор департаменту. - Тому на сьогодні необхідно на місцях перш за все організувати моніторинг небезпечних територій, аби попередити виникнення пожеж".

Керівник області Олег Синютка також закликав власників земельних паїв до відповідальності за свої ділянки, щоб уникнути лиха. Окрім цього, він вкотре наголосив, що задля безпеки навколишнього середовища та життя людей голови сільських та селищних рад мають здійснювати ефективну роз’яснювальну роботу серед населення.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено