Старосамбірська

районна державна адміністрація

Цьогоріч на ремонт доріг планують залучити рекордну суму – близько 2 мільярдів гривень

У 2016 році на ремонт автомобільних доріг у Львівській області планують залучити близько двох мільярдів гривень. Йдеться про кошти з обласного та державного бюджетів, надходження від перевиконання митних платежів, у рамках державного інвестиційного проекту, а також кошти на розбудову прикордонної інфраструктури у рамках договору між Урядом Польщі та України.

 

Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка на зустрічі з головами місцевих рад області, яка відбулася 12 квітня.

Детально про джерела фінансування розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло. Зокрема, в обласному бюджеті цього року на ремонт доріг передбачено 282,5 млн грн. Станом на сьогодні вже опрацьовано попередній перелік трас, який винесуть на погодження профільної комісії Львівської обласної ради.

Окрім того, з державного бюджету Службі автомобільних доріг Львівщини виділено кошти на експлуатацію та утримання доріг, значна частина яких використовується на ямковий ремонт.

Олег Синютка закликав голів районних рад та сільських голів долучатись до співфінансування ремонту автомобільних трас та скеровувати частину коштів з місцевих бюджетів.

Також додамо, що невдовзі детальна карта ремонту доріг на території області буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Львівської ОДА.

Конституція України

 

                                    

Канал не знайдено